MLADEN PEJIĆ – u osvrtu na forumske rasprave o kompaniji InFace Invest Group – IV. DIO

InFace Invest Group – odgovor IV dio

Samo za vašu informaciju, stranice našega portala, dashboarda i adminske aplikacije izrađenu se po najmodernijim tehnologijama u više programskih jezika sa nekoliko nivo zaštite na što je do sada utrošeno oko 200.000 €. Da vam ni ne pričamo koliko će nas još koštati izrada društvene mreže i webshopa, blockchaina i ostalih aplikacija što jednostavno nema kraja s obzirom da smo Zoran i ja odlučili gotovu svu zaradu usmjeriti u daljnji razvoj kompanije i naših projekata što bi u konačnici trebalo našim članovima i svima nama osigurati ono zbog čega i radimo – financijsku i vremensku slobodu, život dostojan čovjeka.

Mi nismo kupili tamo nekakav programčić sa namjerom da traje dok traje…

Volio bi da shvatite da smo pokrenuli ozbiljnu priču, sa ciljem stabilnog i dugotrajnog poslovanja, kakvu do sada svijet nije vidjeo i da u ovoj priči nismo više samo Zoran i ja… tu su članovi naše obitelji, naši već danas mnogobrojni zaposlenici i članovi njihovih obitelji, naši članovi – franšizeri i njihove obitelji i taj broj svakodnevno raste.

Da ne duljim dalje jer vjerujem da svakom iole normalnom će ove informacije biti dovoljne da shvati da se radi o kompaniji čiji su vlasnici časno i pošteno pokrenuli stvaranje kompanije kakve trenutno na svijetu ne postoji.

S obzirom da je naša priča kompleksna i kao takva obuhvaća više zasebnih projekata nemoguće je letimičnim pregledom ustanoviti što i kako radimo.

Upravo smo zbog toga razloga svakome našem članu – korisniku dali 90 dnevnu garanciju kako bi u tom periodu istražili i proučili sve što bi ih moglo interesirati i kako bi potom donijeli vlastitu odluku.

Vaši nas novci ne interesiraju, to morate shvatiti… nas interesiraju ljudi koji će zajedno sa nama, prepoznati moć i vrijednost ove naše ideje, koji će zajedno sa nama u skladu sa svojim mogućnostima sudjelovati u razvoju naše zajednice… novac će doći za nama, on je nusproizvod ovog projekta!

Svaki naš član koji nakon 90 dana testnog perioda odluči postati franšizer potpisuje franšizni ugovor nakon čega nema više razloga da odustane s obzirom da kao franšizer nema više pravo na povrat uloženih 30 ili 105 $, kolika je cijena startnog paketa.

U čemu vidite prevaru kada vam netko da 90 dana da provjeriš sve što bi te moglo interesirati?
Nadalje, vrlo je važno napomenuti da u sistemu postoji opcija kupovine punog iznosa franšize od 1955 $ koju su u posljednjih 2 mjeseca, od kada je ta mogućnost dozvoljena, izabralo oko 50-ak članova iako su svjesni da u tom slučaju nemaju pravo na povrat sredstava u slučaju odustanka.

To znači da su ti ljudi nakon upoznavanja sa poslovanjem naše kompanije svojevoljno odlučili svoje poslovanje započeti sa tim iznosom čime su 100% poklonili povjerenje nama, našoj kompaniji i našem timu članova. Oni su shvatili vrijednost ideje koju smo pokrenuli i idu sa nama naprijed vjerujući u nas kao ljude i naše namjere. Za to iskazano povjerenje njima se nude određene pogodnosti o čemu su detaljno informirani na što su svojevoljno pristali i tako odlučili.

To što vi mislite i tvrdite da smo prevaranti koji su u stanju izdati ljude koji su nam poklonili puno povjerenje je ono što nas vrijeđa!

Do danas je našu ideju prepoznalo oko 2000 članova koji su potpisivanjem ugovora postali naši franšizeri, dok je više od 2000 članova u testnom periodu poslovanja i čekaju da taj period prođe kako bi mogli potpisati ugovor.

To je broj koji svakodnevno raste, tu više nije u pitanju 1000 ili 2000 ljudi već se tu radi o 1000 ili 2000 obitelji koji vjerujući u našu ideju aktivno rade na proširenju naše zajednice. To su stvarni ljudi, sa osjećajima i nadanjima, borci za bolje sutra, koji vjeruju da zajedno možemo stvoriti jednu veliku, na zdravim temeljima, online zajednicu u kojoj se svakome članu nudi zagarantiran uspjeh koji osim novca donosi puno, puno više…

Sa nama su već danas i mladi i stari, studenti, radnici, intelektualci, manji ili veći privatni poduzetnici od koji su neki ozbiljni milioneri, umirovljenici, naša braća i sestre, roditelji, kumovi, prijatelji…

Uspjeh pojedinca u našem sistemu je rezultat sinergijskog rada svakog pojedinog člana naše kompanije što nikada ni jednoj kompanija prije nas nije uspjelo – stvoriti zajednicu u kojoj nema crosslinea i u kojoj svi članovi rade na ostvarenju jednog te istog cilja.

I onda se pojavite vi trolići “sveznalići“ i ničim izazvani usudite se nas nazivati prevarantima dok naše članove nazivate budalama i glupanima.

Ovo je naše životno djelo koje je u startu stvarano sa najboljim namjerama, za sveopće dobro naših članova. Ovo je kompanija u kojoj smo Zoran i ja potrošili sate i sate, mjesece i godine radeći na svemu ovome. Osobno nikad u životu nisam radio toliko, po cijele dane i noći, koliko u posljednjih dvije godine da ne govorim o trudu i radu koji je Zoran do sada utrošio u stvaranje ove kompanije. Kada bi vi trolići znali koliko je taj čovjek – Zoran Lazarević, dana i neprospavanih noći odradio kako bi stvorili to što ste vi tako olako popljuvali i koliko je još posla pred nama, došli bi pred nas i rekli “oprostite nam nismo znali…“

Pisajući ovaj tekst malo sam se smirio i javno vam kažem da vam opraštam jer neznate što pišete ali vam obećajemo, kako vama tako i svakome tko se bude ubuduće usudio pljuvati po našoj kompaniji, nama ili našim članovima, lažno nas optuživati ili prevarantima nazivati da ćemo platiti više odvjetnika kako bi vam dali priliku da te svoje laži na sudu dokažete. U protivnom, znajte da ćete svaku svoju laž skupo platiti.

To što ste napravili fake mail adresu preko koje ste se prijavili kao anonimusi iza svojih avatarčića na ovome forumu ne znači da vas se ne može pronaći. Platićemo koliko treba ali ćemo vas pronaći i izvući iz bilo koje rupe u kojoj se trenutno skrivate kako bi vas dovukli na sud.

Pa zamislite sebe u situaciji da netko pljuje po tebi i tvome radu bez ikakvog osnova znajući kako se radi o gnjusnim lažima što direktno može naštetiti tebi i ugledu tvoje kompanije i poslovanja. Kako bi vi reagirali?

Poštujemo i cijenimo svaki oblik normalne komunikacije u kojoj svatko može iznijeti svoje pozitivno ili negativno mišljenje o nama ili našoj kompaniji ako je to potkrepljeno argumentima, dokazima, činjenicama…

Na svako takvo vaše mišljenje mi ćemo reagirati civilizirano iznoseći svoju stranu priče ali laži, klevete, pljuvanje po nama i posebno po našim članovima vam jednostavno NEĆEMO DOZVOLITI.

I na kraju, moj vam je savjet, ugasite te svoje profile na ovome forumu, izađite na svjetlo dana i pridružite se našoj priči. Registrirajte se i u testnom periodu detaljno proučite našu kompaniju, naše projekte kao i sve što bi vas moglo interesirati te nakon 90 dana donesite odluku, hoću ili neću!

Inface Invest Group – kompanija posvećena vašem uspjehu!